Elif Savas Felsen – Yazilar

Elif Savas Felsen – Yazilar header image 2

June 18th, 2008 · No Comments

17 yaşima gelmş olmama ragmen hala menim beyaz diil. hala saydam renkde . 1 sorun olrmu

Rumuzsuz arkadaşım, meninin beyaz olmaması başka mesele ama 17 yaşına gelmiş olmana rağmen, Türkçe dilbilgisinin bilmemen evrimleşme açısından sorun olabilir! Eğer email Türkçesi buna deniyorsa, meniyi geçiniz, benim içim kararıyor! Onun da ötesinde, nerede benim “Merhaba!”m? Birkaç giriş cümlesi, kapanışta teşekkür? Cevap vereceğim, vereceğim tabii. Ama Ey Dost! Aklında bulunsun ki Seksper huysuz bir seksperdir. Soracağını usuluyle sor, benim usuluyle cevap yazacağım gibi!

Bu kadar serzeniş, takılma, şakalaşma yeter. Meninin rengi, cilt rengi gibi, herkes birbirininkiyle aynı sanır ama kolunu bir başkasının, senin gibi esmer veya sarışınınkinin yanına koy bak. Birbiriyle hiç benzeşmeyen iki ten rengi! İçinde pembesi olan var, sarısı olan var… Meni de aynen öyle, sağlıklı meninin renk yelpazesi oldukça geniş. Beyaz olacak diye bir kural yok. Opak, transparan, bembeyaz, sarımtrak…Kiminin menisi kopkoyu, boza gibi olur, kimininki su gibi. Aynı insanın menisinde zaman zaman farklılıklar da olabilir. Meni çok koyu ve hatta sarımtrak parçalı ve tabii kanlı ise mutlaka bir üroloğa gitmeli. Eğer meninin saydamlığı hakkında kafanda soru işaretleri varsa, mutlaka doktora gitmelisin. Ancak, korkulacak, endişelenecek birşey olduğunu söyleyemem. Çünkü saydam meninin kötü veya spermsiz veya sağlıksız olduğu söylenemez.

Okuyucular iki çeşit soruyu çokça yolluyorlar. Soruları yazayım, toptan cevap vereyim!

1- Bakireler hamile kalabilir mi? Hayır. Hamile kaldıysa bakire değildir. Bazı kadınların kızlık zarları çok esnek olur, cinsel ilişkide yırtılmayabilir. Bu, bakirelikten sayılıyorsa ve ilişki sırasında kızlık zarı yırtılmadan hamile kalınmışsa, bakireler de hamile kalır demek! Bir de üstüne sezaryenle doğum yapılırsa, fıstık gibi, “bakire” bir anne olabilirsiniz.

2- Oral seksten hamile kalınır mı? Hayır, yahu! Hayır! Bu soru ne kadar çok geliyor Sevgili Okuyucu! Ben yollamadım diyorsun, eh, sen de yollamadın, kim yolladı pekiyi? Oral seksle hamile kalınır mı? Akıl var, izan var. Hiçbiri yoksa okulda da mı öğretmiyorlar? Sindirim sistemi, Sevgili Okuyucular, gidiyor gidiyor da vajinada mı bitiyor? Yoksa seni birileri oral seks diye diye vajinal sekse mi kandırıyor?

Seksoloji:

Bu sefer seksolojide iki farklı konu var. Ne yapayım, bilim aşığıyım, öğrenince paylaşmadan geçemiyorum!

Aranızda, sizi paylaşamayan, uğrunuza yumruk yumruğa kavga dövüşe giren erkeğiyle övüneniniz varsa okuyunuz: Bilimadamları, mağara adamlarının kadınlar için birbirine girdiğini kanıtladılar. Övünülecek birşey yok. Kişisel, çok özel bir aşk filan da değil. Basbayağı terbiye edilmemiş, tarih öncesi içgüdüler bunlar! Almanya’nın bir yerinde, çok geniş bir Yontma Taş Devri mezarlığında kalabalık erkek ve erkek çocuk kemikleri bulmuşlar. Hepsi şiddetle öldürülmüş insanlar. Yaptıkları araştırmalarla, başka bir grubun, bu gruba saldırarak kadınlarını çaldıklarını öğrenmişler. Bu, tarihte çok rastlanan bir olay ama en eski kalıntı, bulunan bu kalıntılar. Bir dahaki sefere erkeğiniz başka bir erkeğe, gözü size değdi diye dayılandığında gözlerinizi kısıp şöyle bir bakın. Çok bayıldığınız sevgilinizin kollarının uzadığını, kıllandıklarını, kafatasının şekil değiştirdiğini farkedeceksiniz!

Bir haftadır “başınız ağrıyor” diye kafanızın etini yiyen erkek arkadaşınıza selam olsun! Dünyada 85 milyon yıldan beri sevişmeyen yaratıklar var. Karanlık su birikintilerinde, ıslak yerlerde yaşayan Bdelloid Rorifer adında, saydam bir yaratık, dünyada bu gece başı ağrıyan bütün kadınlar adına, milyonlarca yıldır başağrısından çekiyor olmalı ki, çiftleşmeden ürüyor. Aslına bakarsanız, salyangozlar, bazı solucanlar, kertenkeleler ve hatta akrepler (Akrep Burcu değil, akrep hayvanı tabii!) canları istemezse partnersiz de üreyebiliyorlar. Dişiler eğer uygun partner bulamazlarsa, kendi kızlarını kendileri yapıveriyorlar. Ancak bu çeşit hayvanlar evrimleşmede geri kalıyorlar. DNA’yı yatay yolla, yani çiftleşmeden yeni jenerasyona geçirmek sadece bakterilere ve de böyle çok çok ender hayvanlara özel bir beceri. Ama evrimleşmek için sevişmek lazım! Yani çaremiz yok, Sayın Okuyucu. Bir aspirin alacağız ve sevişmeye devam edeceğiz.

Tags: Elele/ Seksper

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment