Elif Savas Felsen – Yazilar

Elif Savas Felsen – Yazilar header image 2

April 29th, 2006 · No Comments

Sevgili seksper, biz İzmir’den 5 kızız.Gercekten merak ettiğimiz bir takım sorular var.

1)Oral seks yaptıktan sonra ağıza gelen spermler yutulur mu yoksa tükürülür mü?Eğer tükürülürse nereye?

2)Anal seks gerçekten cok acı verıyor mu?Yaparsak hamile kalma ihtimalimiz var mı?

3)Genel olarak erkekler için en istek uyandıran pozisyon hangisir?

4)Seviştikten sonra erkeklerin kadınlardan nefret ettiği doğru mu?

5)Aynı anda orgazm olmak için ne yapmak gerekir?

Özellikle 1. ve 5. sorulara en kısa zamanda cevap verırsen cok seviniriz.Tabi diğerlerine de cevap vermeni cok isteriz.

İzmirli 5 kızdan beşi bir yerde sorular! Hepsini hakkıyla cevaplamak için ufak bir dergicik daha basmak lazım ama yerim ve kalemim yettiğince yardımcı olmaya çalışayım:

1) Konu sağlık ve cinsel yollardan geçen hastalıklarsa, erkeğin menisinden hastalık bulaşması olasılığı tükürseniz de, yutsanız da aynı. Ya partnerinizin sağlığından emin olun, ya da prezervatif kullanın. Prezervatif tavsiyeme haydaaa demeyiniz! Oral seks sırasında da prezervatif kullanmak mümkün. Hatta kadınlara uygulanan oral seks sırasında kullanılabilecek, özel koruyucu kadın prezervatifleri mevcut.

Yok, evhamınız sağlık değil, görgü kurallarıysa ben meniyi yutunuz derim. Partnerinizin ağzınıza boşalmasında bir sakınca yoksa, birkaç milyon sperm ve bolca protein almanıza da bir engel yok. Yok, iğrenirim derseniz, sınırınızı çizip ağzınıza boşalınmamasını söyleyebilirsiniz. Nedense seksten hemen sonra yere meni tüküren bir kadın imajı pek itici göründü gözüme.

2) Anal seks acı verebilir de, vermeyebilir de. Mutlaka iyi kalite vazelin kullanılmalı. Partnerinizin sabırlı olmasına dikkat edin. Anal seksten hamile kalınır mı? Çok az bir ihtimal bile olsa kalınabilir. Meninin kaygan ve sıvı olmasının tüm manası zaten imkansızı başarmak; bir adet yumurtayı dölleyebilmek. Yer çekimine dikkat! Ayrıca cinsel hastalıkların bulaşma riski anal sekste, diğerlerine göre fazla. Hayatta hamilelikten daha büyük dertler var. Prezervatif kullanın.

3) Bir milyon Dolar’lık soru! Genelleme yapmaya imkan var mı? Bu konuda söyleyebileceğim tek şey, erkeklerin yatakta odun gibi kıpırdamadan yatan kadınlara alerjisi olduğu. Sanırım haklı olarak “eğer böyle kıpırdamayacaksan seninle uğraşacağıma gider bir şişme kadın alırım, daha iyi” şeklinde düşünüyorlar.

4) Çeşit çeşit insan var, böyle erkek de niye olmasın? Kafasında psikoseksüel takıntıları olan böyle erkekler de var tabii. Ama bu erkeklerin yeri kadınların yatağı değil, terapistin ofisi. Ergenliğin çok erken dönemlerini yaşayan, bazı kafası karışık erkeklerin yattıkları kadınlara olan saygılarını yitirdikleri doğru. Bunu erkek olmanın kaçinilmaz gerçeği olarak görmemeli. Konu tamamen gelenek ve göreneklerin seks hakkındaki çarpıklığıdır.

5) Aynı anda orgazm olmak, bir baletle balerinin aynı anda performanslarının doruğunda olması gibi birşey. Olmayacak iş değil ama olduğunda da kutlanmaya değer bir olay. Herşeyden önce hayatında ilk defa birbiriyle yatağa girmiş çiftlerin böyle bir beklentisi olmamalı. Partnerinizi orgazma ulaştırmak bile başlı başına bir ustalıksa, aynı anda orgazma ulaşmak bunun bin katı uyuşum ister. Aynı anda orgazm olmanın anahtarını tutan erkek. Erkeğin orgazmını kontrol altına alması, geciktirmesi veya çabuklaştırması, kadınınkinden çok daha kolay. Demek ki lazım olan duyarlı, kontrollü, sinyalleri okumasını iyi bilen bir erkek. Pekiyi kadın ne yapacak? Herhalde bu durumda bize düşen sinyallerimizi açıkça göstermek, konuşmaktan, istediklerimizi söylemekten çekinmemek. Bu diyardan İzmir’in Beş Kızı’na mutlu seksler diliyorum!

Özlü Sözler: “Seks briç oyununa benzer. Partneriniz iyi değilse hiç olmazsa eliniz iyi olmalı.” Mae West, Amerikalı aktris

Seksoloji: İnsanerkeği biz kadınlardan şikayet edeceğine haline şükretsin! Bu dünyaya Kaşık Solucanı olarak gelmek de vardı! Kaşık Solucanı denen ve deniz dibinde yaşayan mahlukun erkeği, dişisinden tam 200.000 kere daha küçük! Bu kadar küçük bir eşle nasıl mutlu yuva kurulur? Kocanızı yutarsınız, o da hayatını sizin tüplerinizin içinde, ağzından sperm kusmak ve yumurtalarınızı döllemekle geçirir. Kaşık Solucanı’nın erkeğinin görünümü dişisinden öyle farklı ki, ilk kez bulunduğunde parazit sanılmış! Seks Kölesi demek böyle oluyor.

Ayın Afrodizyak’ı: Binlerce yıldır enginar, cinsel gücü arttırıcı bir bitki olarak biliniyor. Antık Yunan, enginar yiyenin erkek çocuğunun olacağına inanırmış. Romalılar, bitkiyi pek çirkin de bulsalar bol bol yemeyi ihmal etmezlermiş.16. yüzyılda enginar yemek sadece erkeklere has bir zevkmiş. Fransız Kralı 2. Henri ile evli İtalyan Caterina de Medici, enginara düşkünlüğü yüzünden sarayda pek ayıplanırmış. Bir keresinde bir asilzadenin düğününde o kadar çok enginar yemiş ki, neredeyse öleceğini sanmış, ishalden günlerce hasta yatmış. Söylentiye göre eskiden saraylı kadınların enginarı gizli saklı, utana sıkıla yediğini, ama şimdiki genç kadınların hiç çekinmeden bu bitkiyi tattığını söyler, cesaretlerini kutlarmış.

Tags: Elele/ Seksper

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment