Elif Savas Felsen – Yazilar

Elif Savas Felsen – Yazilar header image 2

December 1st, 2004 · No Comments

Yaklaşan yeni yılın onuruna, oturdum kristal küremin başına, baktım bütün burçların geleceğine. Bu ay sadece altı tanesine yetti yerim, gelecek ay okusun gerisi derim. Birikti bütün mektuplar, soruyor binbir soru okuyucularım. Bu konuda özür diler, bir kez daha anlayışınıza sığınırım. Ben medyum değilim, yazdıklarımın hepsini işkembeden atarım, böyle şeylere inananların da akıllarına şaşarım! Saat tam geceyarısını vururken kırmızı kilot giyelim, hepinize yeni yılda mutlu seksler dilerim.

 

Ağzınızdan çıkanı kulağınız duymuyor bazen sevgili Yay. İlişkilerinizde de cok başarılı sayılmazsınız. Mesela sizin için iki kişiye aynı anda sadık olmak hiç de tuhaf değilken dünyanın geri kalanı nedense bunu aldatmak olarak algılıyor! Ama iyimserliğiniz, içinizden geldiği gibi davranabilmeniz, entellektüel merakınız ve diğerlerini anlama ihtiyacınız sizi sosyal ortamlarda olduğu kadar, yatakodasında da çekici bir sevgili kılıyor. Bu yıl bir de fırtınalı, dikkatsiz hallerinize biraz daha dikkat ederseniz, sevgiliden yana hiçbir sorununuz kalmayacak. Maria Callas’ın yeteneği, vahşi cazibesi ve karizmasına denecek birşey yoktu ama belki bir tutam şeker onu daha yenir yutulur bir yaratığa çevirebilirdi.

 

Yayseverlere tavsiyeler: Yay’ınız daha fazla, daha derin, daha ve daha ve yine daha bilgi arıyor. Bir sevgiliden daha ne istenebilir? Yay icin seks tamamen fiziksel. İçinde duygusal ve hatta pratik sebepler dahi göremiyor. Eğer “Sahilde Seks” diyorsanız onun aklındaki hakikaten sahilde sevişmektir, yoksa yeni moda bir kokteyl içkisi değil.  Yataktaki isteklerini size açık açık söylerse şaşırmayın ve böyle konuşmalara hazır olun. Yaylar’ın utangaçlara sabrı yoktur.

 

Bu yıl acıları dert edindim ve ettirdim mantrasından kurtulmayı kendinize iş edinin sevgili Koçlar. Bir gece de en harika orgazma ulaşmamış olun yani, ne olur? Otoriter ve disiplinli havanız sevgilinize sizin soğuk bir insan olduğunuz hissini veriyorsa, kendisinden yatakta rahat olmasını nasıl beklersiniz? Burcunuzun en çekici yanı espritüelliği. Bu becerinizi seks hayatınıza  sokmanın zamanıdır. Kendinizi Cary Grant gibi düşünün, Joseph Stalin gibi değil!

 

Kocseverlere tavsiyeler: Bu keçiyi yola getirebilenler ödül olarak en sadık aşığı kazanmış olacaklar. Aşık olan Koç için sevişmek kadar doğal, içten bir sevgi gösterisi olamaz. Ancak dikkat etmek lazım, aynı zamanda karşısındakine ihtiyaç duyuyor durumunda olmaktan da nefret eder bu cins. Siz siz olun, Koçunuzu sıkmadan zevkten zevke taşıyın. Anlayışlı, güçlü ve cinsel dürtüleri güçlü bir eşle Koç gerçek bir yatakodası eksperine dönüşecek.

 

 

Herkes gider Mersin’e, Kova gider tersine! Ama sevgili Kovalar, bunda üzülecek birşey yok. Bugün sizin tersine gittiğiniz yol, yarın aşına aşına toz duman olacak. Gallileo’yu düşünün bir. Orijinal fikirleri ve enteresan hayat görüşü sayesinde güneşi dünyanın etrafında dönmekten kurtardı binlerce yıl sonra. Ama duyduğuma göre karısı  inatçı, patavatsız ve hatta duygusal detaylara ilgisiz buluyormuş adamı. Dikkat derim.

 

Kovaseverlere tavsiyeler: Kova’nın doğasında merak var. Eğer yatak örtülerinizin arasında maceracı kişiliğiyle gözleri parıldayan bir sevgili bulursanız hiç şaşırmayın. Blöfünü görürseniz karanlık suların altında saklı lezzetli sırlara ulaşabilirsiniz. Herşeye mantıkla yaklaşan bu hava çocuğunu başka türlü ikna edebilirseniz tahmin edemeyeceğiniz kadar mutlu bir seks hayatı yaşamanız mümkün.

 

Şu Balık milletiyle ne yapmalı bilmem. Bazen kendinizi o kadar veriyorsunuz ki, baktığınız hastanın rahatsızlıklarını hissetmeye başladığınız anlar ender değil. Ama karşınızdakini kontrol etmeye çalışmaktan da geri durmuyorsunuz. Duygusal ama kindarsınız. Bunların seks hayatınıza tercümesi şöyle: kendinizi başkasının yerine koyabilme yeteneğiniz sizin için büyük bir avantaj. Başarılı sekse giden yollardan biri duyarlılık değil midir? Ama bazen aşırıya kaçan hayal gücünüz sevgilinizin kafasını karıştırıp kendine güvenini yitirmesine sebep oluyor. 2005 yılı içinizde mücadele halinde olan özelliklerinizin orta yolda buluştuğu yıl olacak.

 

Balıkseverler’e tavsiyeler: Açığa çıkarmayı bilenler için Balık’ın duyguları derin ve hatta oldukça erotiktir. Balık eşine zevk vermekten hoşlanır ama siz de onun maceracı ruhuna hazırlıklı olmalısınız. Utangaç, durağan ve takıntılarla dolu bir sevgili, bu cinsin ateşini çabucak söndürür, saldırganlaştırır. Elizabeth Taylor’un Kızgın Damdaki Kedi filmindeki bunalımlarını hatırlayın…

 

Ah, ateşli, sabırsız, atılgan Oğlak! 2005 size daha büyük serüvenler, daha hareketli bir sosyal hayat ve yatakta daha enerjik seks hayatı sözü veriyor. Size düşen sadece birkaç düzeltme: kavgacı, saldırgan hallerinizi dizginlemek, (biliyorum sizin için pek zor ama) arasıra sevgilinizi de düşünmek, daha az yalana sığınıp, cesaretle dürüst davranmak. Kazanova en ünlü burç kardeşiniz. Onunki gibi pırıltısı bol ama içi boş bir seks hayatınız olmasın…

 

Oğlakseverlere tavsiyeler: Size sizi anlatayım: Oğlak sevgiliniz durduk yerde kavga çıkarıp sonra aranızı seksle düzeltmeye çalışıyor. Yanlız değilsiniz, Oğlakseverler Klübü’ne hoşgeldiniz. Şikayet etmeye gerek yok, evde kırılmadık tabak kalmamış olabilir ama yatakodanız vahşi batı! Yeni şeyler denemeye açık, serüvenci bir yapınız varsa seks hayatınız herkesi kıskandıracak kadar renkli olacak, yok eğer bu tip şeylerden hoşlanmam derseniz ikinizi de mutsuz edecek bir yolculuğa çıkıyorsunuz derim. Marlon Brando size bir fikir veriyor mu?

 

Romantik, sadık ama bazen rutinlerin arasında yeni ihtimallerini gözden kaçıran siz ey Boğalar! Hayatın önünüze serdiği güzelliklere ulaşamamanızın tek sebebi ancak sevgilinizin saçını başını yoldurtan tembelliğinizdir. Bu yıl bencilliği, yaratıcılığa ve yeniliğe karşı duyduğunuz tiksintiyi bir kenara bırakıp burcunuzun karakterinize kattığı sıcaklık, sabır ve güvenilirlilik ile sevgilinizi Everest’e çıkarın. Yani kısacası kapatın şu televizyonu, kaldırın poponuzu kanapeden ve kolları sıvayın.

 

Boğaseverlere tavsiyeler: Boğaların kalın derilerine bakıp da yanılmayın sakın. Boğalar ipek yatak örtülerine sarınıp en lüks çikolatalardan tatmak isterler. Elinizde bir Audrey Hepburn var ne de olsa. Dışarıdan farketmek zor olabilir ama imkan verildiğinde bu yaratıklar bütün gece sevişmek isterler. Bu özelliği nasıl çıkaracaksınız ortaya? Yanınızda baştan çıkarıcı maddeler bulundurun: lezzetli bir içki, seçme havyar, bir parça peynir. Bir de randevunuzu Boğa’nın evinde ayarlayabilirseniz yaşadınız. Çünkü Boğalar rahatlarına çok düşkünlerdir, evlerinden çıkarmak zor olabilir.

Tags: Elele/ Seksper

0 responses so far ↓

  • There are no comments yet...Kick things off by filling out the form below.

Leave a Comment