Elif Savas Felsen – Yazilar

Elif Savas Felsen – Yazilar header image 2

December 30th, 2007 · 1 Comment

Benim sorum biraz özel ama size sorabileceğimi düşündüm. Lütfen ismimi açıklamazsanız çok sevinirim. Oral seksle hamile kalınır mı diye merak ediyorum. Ne yapmak lazım?

Her ay, durmadan özel konularda ahkam kesen biri olarak, sana da yerim olduğunu sevinçle bildirmek isterim! En son soru, oral seksle hamile kalmak için mi, kalmamak için mi ne yapmak lazım? Sadece takılıyorum sana, halbuki sen büyük bir samimiyetle soruyorsun. (Yaramazlık etme Seksper Hanım! Ve uslu uslu cevap ver soruya!)

Oral seksle hamile kalmak için iç organlarının ciddi bir rötuştan geçip, tüm hortumların, organların, düğmelerin, içinde ne varsa hepsinin yer değiştirmesi, bağlantıların ciddi ciddi yenilenmesi lazım. (Seksper Hanım, hiç laf anlamıyorsunuz! Sizi ciddiyete davet ediyorum.) Oral yoldan giren herşey, ekmek olsun, su olsun, çikolata, tavuk şnitzel, her neyse, mideye inip, oradan bağırsaklara ve lazımsa dışarıya çıkmadan yol değiştirip üreme organlarına da uğruyorsa başımız dertte! Vücudumuzdaki her açılım içeriden birbirleriyle bağlantılı değiller. (Neyse ki!) Oral seksle hamile kalabilmenin yollarını da yazmak mümkün de, yazarsam beni Elele’de tutarlar mı, bilmem!

Alkolün cinselliğe etkileri nedir? Mesela votkanın cinselliğe zararları nedir? Rumuz: Sadece Meraktan

Sadece Meraktan, bazı insanlar, farklı alkollü içkilerin üzerlerinde farklı etkiler yarattığını söylerler ama etki içkinin farkından mıdır, içme tarzından mıdır? Rakıyı yavaş içersin, içtiğin miktar farklıdır da, tekilayı kafana dikersin, etkisi bambaşka olur. Votka, Shirley Temple’dan farklı bir etki yapar mı? Mesela votkayı içen kazanova kesilir de, Shirley Temple içen bir köşeye sinip parmağını mı emer? Sanmıyorum. Şimdi konuyu ikiye bölelim: içkinin seksten önceki etkisi ve seks sırasında etkisi: İçkinin seksten önceki etkisi, özellikle içen için pozitif olabilir. Kendine güven, vesaire. Ama karşı tarafın da aynı fikirde olması lazım. Dozu kaçınca, kendine güven saldırganlık ve kabalık haline dönüşüyorsa, süt içmek daha iyi! Sarhoşken girilen ilişkilerin %50’si planlanmamış ve tam da istenmemiş ilişkilermiş. Sarhoşken seks: Sarhoşken sevişenlerin %60’ı kondomla filan uğraşamadıklarından olsa gerek, cinsel yollarla kapılan hastalıklara uğruyorlarmış. Sarhoşken yaşanan seksin %65’i, istenmeyen hamilelikle sonuçlanıyormuş. Doğum kontrol hapını içtikten sonra iki saat içinde kusarsan, hapın etkisi olmuyor. Dikkat!

Bunlar sana fasa fiso gelebilir. Belki senin esas endişen “performans”tır. (Kısacası eğer sen erkeksen:) Ereksiyon problemlerinin en önemli sebeplerinden biri, aşırı alkollü olmak. Alkol, kanı sulandırır. Penis sarhoşken ereksiyon olmayı becerebilse bile, sonuçta hücrelere kan dolmasıyla çalıştığı için, alkol de kan düşmanı olduğundan, sonuç hüsran olabilir. Kaç kadeh içki? Bunu söylemek imkansız. Herkesin alkol kaldırma gücü farklı. Ben, burada masada birbirimize uydurduğumuz palavralardan bahsetmiyorum. Samimi olarak, kaç yudumdan sonra fonksiyonlarının zarara uğradığını sen bilirsin. Eğer sarhoşsan ve o gece seks yapma ihtimalin varsa, içki içmeyi derhal durdur. Bol su iç. Ayılmaya bak. En azından eve arabayla giderken kendi canını ve etrafındakileri kazadan sakınmış olursun! Bir de doğru dürüst ereksiyon olursan, ne ala! Ben, hastalık ve istenmeyen hamilelik sebepleriyle alkolle seksin karıştırılmaması taraftarıyım. Ayrıca sarhoş erkeklerin sarhoş kadınları sekse zorladıklarını, reddetmelerini cilve olarak algıladıklarını da çok gördüm. Sonradan pişman olmamak için, en iyisi rakıyı ve seksi sek almak.

Özlü Sözler: Sevişmek, şarkı söylerken ölümlülüğün kıçına tekmeyi vurmaktır. Charles Bukowski, Amerikalı yazar.

Seksoloji: Kadınların %48’i, orgazm taklidi yapıyorlarmış. Geri kalanının kaçta kaçı zaten hiç orgazm olmamış acaba? Hatta taklidini yapmaya bile gerek duymuyorlarsa ne olacak? Mesela benim güzel Anadolu’mda, kadının da zevk alabileceğini bilen bir Allah’ın kulu var mıdır? Yani benim öğrenmek istedigim şey, şu orgazmın gerçek yüzdesi nedir? Bu çalışmaları doğru dürüst yapmıyorlar mirim. Neyin yüzde kırksekizinden bahsettiğimiz bile belli değil! Tayland, Vietman ve Çin’deki insanlar cinsel hayatlarından en mutlu insanlarmış. Acaba azla yetinmeyi öğrendikleri için mi, daha iyisini bilmediklerinden mi, kültürel olarak bu konuların tabu olmasından mı? Yoksa özellikle Çin’in doğum sayısına bakarak, hakikaten mutlular mı? Ruslar en mutsuzmuş. Ruslar bu işi beceremiyorlar mı, yoksa çıtaları o kadar yüksek ki, hiçbirsey kifayet etmiyor mu? Böyle istatistikler cevap vereceklerine soru oluşturuyorlar kafamda!

Tags: Elele/ Seksper

1 response so far ↓

  • 1 dijital gebelik testi // Oct 27, 2010 at 10:06 am

    🙂 super yazi yaa cok zevk aldim okurken muthis bir mizah 😀

Leave a Comment